Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Kto walnie najlepszy tekst na podryw, ma u mnie darmową rozmowę :D

Konkursy związane z osobami oraz sytuacjami, w których nagrodami są...
ODPOWIEDZ
Szalonyzadowalajacy
Posty: 1

Re: Kto walnie najlepszy tekst na podryw, ma u mnie darmową rozmowę :D

Post autor: Szalonyzadowalajacy » ndz wrz 20, 2020 1:12 am

Czesc sloneczko mam pytanko dasz sie namowic na mily spontaniczny wieczorek przy swietle gwiazd z lambka wina w rece lezac obok siebie na kocyku szebcac sobie czule slowka do ucha

Marekoos
Posty: 1

Post autor: Marekoos » ndz wrz 20, 2020 5:39 am

Cześć czy ktoś z twojej rodziny był saperem????
ona: Nie, dlaczego?
A bo masz bombową figurę :P

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » pn wrz 21, 2020 12:14 am

Czcigodna Damo z daleka wyczuwam że to właśnie ja jestem tym który zostanie tresowany przez Panią oraz będzie pełnić służbę pod Twym jakże cudownym obcasem pokazującym Twą władzę i wyższość nade mna oraz potęgę Twych rządów.

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » pn wrz 21, 2020 12:23 am

[quote=przemek2209 post_id=33457 time=1600640058 user_id=36292]
Czcigodna Damo z daleka wyczuwam że to właśnie ja jestem tym który zostanie tresowany przez Panią oraz będzie pełnić służbę pod Twym jakże cudownym obcasem pokazującym Twą władzę i wyższość nade mna oraz potęgę Twych rządów.
[/quote]

Harcerzyk92
Posty: 1

Post autor: Harcerzyk92 » śr wrz 23, 2020 4:46 am

Spełnij moje marzenie i umow sie ze mna .

mlodzik18
Posty: 2

Post autor: mlodzik18 » sob wrz 26, 2020 1:13 am

Maleńka, czujesz to jak właśnie łapie Cię za dłonie, opieram o ścianę i pieszczę bez opamietania językiem po szyji kiedy jesteś ode mnie odwrócona plecami? Jeśli chcesz prawdziwej i namietnej miłości to jestem...

Flanelaag
Posty: 3

Post autor: Flanelaag » ndz wrz 27, 2020 12:24 am

Wstyd jak i poczucie nanifestacji przez zbiorowe pedalstwo, jakie niosąc niesmacznym gangbangiem na mega przystojnego Flanele, miało aż tak niewyporzą w sprawach idiotyzmu forme który odjebaliście, żę w ramach zemsty otwarłem na waszej niesubordynacji morde z więlką GROŻĘ WAM ZA ZRZUCENIE ZE MNIE BALASTU treścią, że zamiast wstydu przed seksem, sam was wszystkich bede gwalcil pokoleji aż nie wyrucham każdego kto przyłozył ku temu ręke,, a jeżeli myślisz że kłamie to z daru bycia chojnym aż wam mój inicjał "ag" pozwole zostawić z honorem nawet się z tym podpisując jako "Ga" bo mój czarny humor stwierdził że odpierdalacie prace za Boga, dziękuję za prawdidłowa w zartobliwy sposob przekaZANA WIEDZE JAKO największą wartość jaką poznałem w tym państwe czyli was.. Dziękuje

czarnuszek69
Posty: 3

Post autor: czarnuszek69 » pn wrz 28, 2020 2:01 pm

Jestem romantykiem mogę być Twój
Widzisz te gwiazdy przy tobie to chuj

madman231QQQ
Posty: 1

Post autor: madman231QQQ » ndz paź 11, 2020 7:55 am

hej piekna bolao cie jak spadlas z nieba||???

do8---Cipek
Posty: 2

Post autor: do8---Cipek » czw paź 15, 2020 12:20 am

Sezon grzybowy rozpoczęty.Ja akurat słabo sie znam, ale wiem jak wygląda Borowik Szlachetny...to taki grzyb którego mam w majtkach!;)

ODPOWIEDZ