Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Topek najgorętsze SUczitki Nocy

Konkursy związane z osobami oraz sytuacjami, w których nagrodami są...
ODPOWIEDZ
DonvanPolako
Posty: 12

Topek najgorętsze SUczitki Nocy

Post autor: DonvanPolako » ndz kwie 24, 2022 2:10 am

Hejka taka zabawa .
Gwiazdeczka dostaje 3 ocenki za Ciało , Strój , Buzka z Fryzurka . Max 5 punktów za poszczegolne .
Każde 10 minut zabawy na ogólnym 2 punkt dodatkowo .
Do 3 punktów za Ciekawe prowadzenie transm.
-10 extra za mój spust i kropelka soku po 3 .
Warunek oglądać transmisję

DonvanPolako
Posty: 12

Post autor: DonvanPolako » ndz kwie 24, 2022 9:47 am

Nie było jeszcze szczęśliwej liczby choć maszyna losująca jest pełna . Hehe . Powiem szczerze że różnic według mojego upodobania i tego co mnie kręci . Różnic nie
dużych Gwiazdeczki . Choć Nr 1 na ten czas PanciaMilenka z oczkiem w mojej głowie i oczkiem punktów . Oglądam dalej .

Ps to że dochodzę czasem 3 dni nie znaczy że coś z Wami nie tak . Męska różdżka to nie znak drogowy nie stoi zawsze . Tak ja potrafi eksplodować w kilka sekund . Kiedyś pisał do mnie użytkownik że koleś na Su Masturbował się od 18 godzin . Kłamał bo ten co kradnie moje nagrania nie miał jeszcze całego filmu . W Realu jest dłużej czasem , choć nie ma poroblemu że zwodem bo dotyk działa odrazu pobudzająco. Nie jest bajka trwa to kilka godzin . Jednej nocy trafione 5 Kobiet na żywo 3 to taki standard na weekend był .. . Nawet nocy z dniem brakowało . Uwielbiam Wasze transmisję oglądać . Nie jedno Porche bym oddał za noc z Wami . Więc na privki mało wchodzę bo ciężko na
noc całą zarobić . Widziałem kilka innych zagranicznych portali daleko im do Was
Transmisje tutaj są naprawdę ekskluzywne i z Wysokiej Półki . W Moim życiu było blisko 100 Kobiet i sexu realnego . Nie idzie Was wrzucić w ranking . Każda z Was jest Wyjątkowa na swój sposób . Na pytaniem czemu nie jestem milionerem ? Odpowiem : że ile bym nie miał mln wydał bym wszystko na Was Gwiazdeczki . Ja więcej czasu spędzam na Su jak w pracy . UPS wydało się czemu mnie nie ma w pracy po 3 dni . Pozrawiam ludzi u których pracowałem . Nie mam problemu z alkoholem Ja nieuwielbiam Czas spędzać Tu na Su . Wiem myślicie
Idiotą . W mojej Głowie jest marzenie mieć takie realne małe Su nawet mam miejsce idealne . Pierwszym marzenie to pokój i brak biedy na świecie . Bo Reszty nie potrzebuje już . Choć potrafią mnie jeszcze zaskoczyć ludzie to czasem, warto jest być Wariatem bo marzenia spełniasz w swojej Fantazji . Woow

ODPOWIEDZ