Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Najciekawiej było, gdy...?

Konkursy związane z osobami oraz sytuacjami, w których nagrodami są...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Najciekawiej było, gdy...?

Post autor: Desiderium19 » pt lut 14, 2020 5:57 pm

To może z innej beczki: najciekawsze wydarzenie związane z seksem, w którym uczestniczyliście? Albo najciekawszą transmisja? Ktoś Was przyłapał w miejscu publicznym i wyszło zabawnie?
Proszę o opowieści tylko autentyczne. Jak coś mi się wyjątkowo spodoba, to może podaruję jakiś bilecik :lol:

pavvello69
Posty: 1

Post autor: pavvello69 » wt lut 18, 2020 10:25 pm

Pamiętam jak rok temu byłem w delegacji w Poznaniu. W jednym z centralnych hoteli tego miasta wróciłem po 23 z baru wraz z koleżanką, zaczęliśmy baraszkowac. :) zaznaczę ze przed wyjściem na miasto Marta miała problem z kartą magnetyczna, przez co drzwi zamykały się dopiero za którymś razem. jesteśmy już w niezłym tempie, krzyki, jęki, westchniecia. Koleżanka miała dość doniosły wokal wiec na pewno było głośno. Nagle usłyszałem coś w korytarzu przy drzwiach... Jakież było moje zdziwienie, kiedy zauważyłem młodego chłopaka w hotelowym uniformie który masturbował się patrząc na nasze igraszki... 😂 Nagke grzecznie wybiegł.
PS. Nie, nie zaprosiliśmy go do łóżka... 😅

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » śr lut 19, 2020 8:50 am

Ty to zawsze albo coś mądrego odpowiesz na forum albo wymyślisz coś ciekawego - jak z tym tematem - fajnie, że jeszcze zdarzają się tacy myślący ludzie.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 05, 2020 6:57 am przez LandLord, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » ndz mar 01, 2020 11:39 pm

Zaskakujące, że przy tylu użytkownikach prawie nikomu nie chce się odpisać na taki ciekawy wątek - symptom naszych czasów ?

Obrazek

O_JA_PIERDOLE
Posty: 1

Post autor: O_JA_PIERDOLE » sob mar 06, 2021 3:47 pm

Gdyby pokaż pussy

Katorexx
Posty: 6

Post autor: Katorexx » wt mar 09, 2021 11:06 pm

Kiedys "spotykalem" sie z kolegi siostra.. Ona mieszkała ze swoimi znajomymi a ja ze swoimi.. W moje urodzony przyszla do mnie zjedlismy kolacje i poszlismy sobie do mojego pokoju... Wiadomo akcja , reakcja... Jest milo.. A tu nagle ...jeb jeb jeb na drzwi... Szybko sie ubieram , schodze na dol.. A tu jej chlopak pyta sie czy jest Ania* ...hahah ale byly jazdy pozniej... Stare czasy

*P.S zmienilem imie ;)

ODPOWIEDZ